Til toppen

Kontakt oss

 

Ta gjerne kontakt med oss for et uforpliktende tilbud eller løsninger for ditt prosjekt. Vi vil besvare din henvendelse så snart vi mottar din forespørsel.

Vi ser frem til å høre fra deg.

Sentralbord: 33 30 48 30    E-Post: post@foynland.no


Salg:

Erik Gjør
Distriktssjef Oslo

Tlf. 480 11 671
​​​​E-post: erik.foynland@hrcgroup.no

Kristian Skar
Salg/Prosjekt

Tlf. 33 30 48 33 / 476 28 793
E-post: kristian@foynland.no

 

Administrasjon/Økonomi:

Lars Erik Østbye
Daglig leder

Tlf. 33 30 48 31
E-post: lars@hrcgroup.no

Beate Hoem
Sekretær (Logistikk/ordre/faktura)

Tlf. 33 30 48 30
​​​​E-post: beate@hrcgroup.no
             faktura@foynland.no

Service:

Jan Kandal Gjersøe
Service

Tlf. 33 30 48 30 / 980 44 055
E-post: jan@foynland.no

Rolf Berg
Service

Tlf. 90788462
Epost: rolf@hrcgroup.no


Produksjon/Montering:

Ken Johansen
Produksjon/montasje

Tlf. 33 30 48 30

Tore Lilleengen
Produksjonsformann/montasje

Tlf. 33 30 48 30​​​